ul. Zygmuntowska 15/6

Dentysta - stomatolog Nowy Sącz

 

Poznaj zespół Nova Dent

 

Joanna Ligara

Lekarz dentysta


Z wykształcenia jestem lekarzem dentystą ze specjalizacją ze stomatologii zachowawczej z endodoncją. W swojej pracy indywidualnie podchodzę do każdego Pacjenta, a zabiegi w obrębie jamy ustnej staram się wykonywać jak najbardziej precyzyjnie i bezboleśnie. Specjalizuję się w leczeniem kanałowym z wykorzystaniem mikroskopu, stomatologii zachowawczej dzieci i dorosłych oraz stomatologii estetycznej. To co mnie wyróżnia to profesjonalizm, troska o moich Pacjentów oraz serdeczna atmosfera wizyt.

W 2010 r. ukończyłam studia na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Collegium Medicum UJ w Krakowie, a w 2020 roku zdałam egzamin specjalizacyjny i uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie stomatologii zachowawczej z endodoncja na tej samej uczelni. Przez wiele lat zdobywałam doświadczenie pracując w gabinetach stomatologicznych w Krakowie, Skawinie, Wieliczce, Grybowie i Nowym Sączu. Obecnie ustawicznie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w kursach doskonalących i szkoleniach.

Leczenie zębów to moja misja, którą wykonuję z pasją i przekonaniem, że każdy Pacjent w gabinecie stomatologicznym powinien czuć się komfortowo i bezpiecznie. Osobiście, jako mama, wiem jak ważne jest podejście do dzieci i staram się, by kontakt z lekarzem dentystą był dla nich przyjemny i bezpieczny.

Joanna Ligara
Kinga Gruca
 

Kinga Gruca

Higienistka


Pomagam pacjentom w utrzymaniu dobrego stanu higieny jamy ustnej z udzieleniem wskazówek na temat prawidłowych technik szczotkowania i nitkowania zębów.

Ukończyłam Szkołę Policealną Pracowników Służb Medycznych i Społecznych na kierunku Higienistka Stomatologiczna. Praca w gabinecie daje mi dużo satysfakcji oraz motywacji do dalszego rozwijania moich kompetencji. W gabinecie staram się utrzymać przyjemną atmosfere podczas każdego zabiegu, tak by Nasi pacjenci czuli się komfortowo. Do pracy podchodzę z ogromnym zaangażowaniem, energią i skupieniem a dobro pacjenta jest u mnie na pierwszym miejscu.